OTWARTE LABORATORIA UJK – networking młodej kadry

22 marca br. w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu, Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania przy ul. Świętokrzyskiej 21 odbyły się spotkania pod hasłem: POZNAJ LABORATORIA UJK w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+, akcji Otwarte laboratoria.

Wydarzenie miało na celu networking młodej kadry tj. doktorantów i studentów  różnych środowisk akademickich w tym uczestników konferencji uczestników „II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „ Badania naukowe w teorii i praktyce”.  Spotkania stały się również okazją do zainteresowania tworzeniem nowych relacji interdyscyplinarnych pod przyszłe projekty badawczo-wdrożeniowe.

W ramach kolejnych spotkań pod hasłem „OTWARTE LABORATORIA UJK” będzie można zwiedzić laboratoria Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego, porozmawiać z kadrą naukową oraz sprawdzić możliwości aparaturowe w celu nawiązania współpracy B+R.

Wydarzenie wspólnie organizowane było przez:

• Studenckie Koło Naukowe Koncept
  • Studenckie Koło Naukowe Medyk
  • Dział Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.