EduLAB Meetups na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego

Startup Academy i akcelerator eduLAB organizują cykl 25 bezpłatnych warsztatów pn. EduLAB Meetups w 8 różnych miastach Polski, które stanowią niepowtarzalną okazja na zdobycie wiedzy o branży edtech i dual use!

Spotkania skierowane są do przedstawicieli uczelni wyższych, czyli wykładowców, pracowników naukowych i studentów, którzy myślą nad komercjalizacją stworzonych przez siebie rozwiązań oraz rozpoczęciem przygody z własnym biznesem. Współorganizatorami spotkania na UJK jest Dział Innowacji i Transferu Technologi oraz Akademickie Biuro Karier.

Tym razem widzimy się 8 kwietnia o godz. 09:00 na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach-  Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK (sala 2.26).

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

• jak skutecznie połączyć naukę z biznesem,
  • skąd czerpać pomysły na biznes,
  • czym charakteryzuje się i jakie możliwości daje branża edtech w Polsce,
  • jak wygląda akceleracja pomysłów w akceleratorze eduLAB,
  • jakie są możliwości wdrożenia rozwiązań proponowanych przez startupy do codziennego prowadzenia zajęć na uczelni,
  • jakie rozwiązania edtech i dual use rozwijają startupy w programie akceleracyjnym.

Będzie także okazja do wymiany doświadczeń podczas networkingu, który umili mały catering.🍪☕

W trakcie spotkań wystąpią przedstawiciele Startup Academy i eduLAB oraz startupu, który rozwija swój projekt w programie akceleracyjnym eduLAB.

ZAPISZ SIĘ: https://edulabmeetups-ujk.evenea.pl/
Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona, dlatego warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Przyjdź, zdobądź wiedzę i rozwiń skrzydła w branży edtech!

Warsztaty poprowadzi Michał Misztal – Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.