Business Model Canvas – refleksje po pierwszym szkoleniu

18-go października 2017 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym odbył się warsztat JAK PRZYGOTOWAĆ BIZNES PLAN – Business Model Canvas. W szkoleniu prowadzonym przez firmę BRANTE PARTNERS wzięło udział 12 pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów. Jesteśmy zbudowani dobrymi opiniami na temat szkolenia.

Kolejny warsztat związany z komercjalizacją wyników badań naukowych oraz prezentacją wyników badań naukowych pod hasłem Elevator Pitch już w czwartek 26.10.2017 o godz. 09.00 również na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym UJK przy ul. Świętokrzyskiej 15.  Często chwila decyduje o tym, czy nasz pomysł, projekt, idea się sprzeda. ZAPRASZAMY pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów i studentów UJK!